Zapraszam na Ogólnopolski Tydzień Otwarty w Szkołach jogi - organizowany przez Porozumienie Szkół Jogi.

Ja zapraszam na dni otwarte do Gorzowa do Terapeutycznej Szkoły. Ze względu na wyjazd dni otwarte odbędą się w dniach 9 - 12 luty.
W związku z pytaniami dotyczącymi dni otwartych informuję, że zajęcia uzależnione będą od liczby chętnych osób.
Jeśli będzie to niewielka grupa - dołączy do prowadzonych zajęć wg planu. Jeśli zapisze się więcej osób zorganizuję dodatkowe zajęcia od poniedziałku do czwartku o godzinie 20.30.

Podczas Tygodnia Otwartego szkoły będą prowadziły zbiórkę na rzecz ośmioletniej Amelki Jaguckiej** z holoprozencefalią.
Organizatorem akcji jest Porozumienie Szkół Jogi – stowarzyszenie zrzeszające ponad 40 szkół jogi z całej Polski, nauczających według różnych stylów i technik.
Łączy nas pasja i miłość do jogi, dbałość o wysokie standardy nauczania i chęć dzielenia się korzyściami płynącymi z praktyki jogi.

Efekty jogi zobaczysz nie tylko w lustrze - joga działa na wszystkich poziomach i płaszczyznach życia. Możesz ćwiczyć bez względu na Twój wiek, płeć, stan zdrowia, światopogląd – joga jest dla każdego.
Poznasz podstawowe asany – pozycje jogi, sposób oddychania i relaksu. Poczujesz, jak Twoje ciało nabiera energii i siły, umysł wycisza się i uspokaja, a na ustach pojawia się uśmiech. Zadbaj o siebie i zacznij ćwiczyć jogę.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr telefonu 664 085 180
Zajęcia odbywać się będą bezpłatnie dla wszystkich osób, które nie były jeszcze w Terapeutycznej Szkole Jogi. Do zobaczenia