2017.01.28_wygiecia_do_tylu_plakat.jpgO WARSZTACIE:
Zapraszam na kolejne warsztaty z wrocławskim nauczycielem jogi wg metody B.K.S. Iyengara Bartkiem Miklasem. Tematem warsztatów są wygięcia do tyłu. Pracować będziemy nad mięśniami otaczającymi serce, a serce to miłość :) czakra serca to wspaniałe relacje z ludźmi, odczucie bezwarunkowej miłości i umiejętność wybaczania. Osiągniemy to poprzez rozciąganie klatki piersiowej i okolicy mostka.
Pracować tu będą również mięśnie brzucha i mięśnie przykręgosłupowe, dzięki czemu nasze plecy staną sie mocne i pełne życia.
Wygięcia do tyłu dodają energii i pewności siebie. :) ♥

O PROWADZĄCYM:
Bartek Miklas - założyciel Szkoły Jogi Sagar we Wrocławiu. Magister politologii, dyplomowany nauczyciel jogi metodą B.K.S. Iyengara stopnia Intermediate Junior II.
"W wieku pięciu lat przeszedłem kilka poważnych operacji nogi, bioder i kolana. Praktyka jogi metodą Iyengara pozwoliła mi odzyskać i zachować niemal całkowitą sprawność. Moje "naturalne" ograniczenia okazały się dla mnie największym sprzymierzeńcem na ścieżce jogi. Równolegle z jogą praktykuje Buddyzm Zen. Największą pasją obok jogi jest dla mnie kuchnia i jazda konna"PLAN:
10.00-13.00 sesja I
13.00-15.00 przerwa obiadowa
15.00-17.00 sesja II
9.00-12.00 sesja IIIKoszt: 220 zł.
Informacje oraz zapisy:
Terapeutyczna SzkołaJogi Magdalena Heluszka
ul. Nadbrzeżna 17 w Gorzowie
www.terapeutycznaszkolajogi.plRezerwacją miejsca jest kontakt telefoniczny oraz wpłata zaliczki w wysokości 100zł.
Zaliczka jest bezzwarotna.
Na konto: