17797331_1679797555369446_2058415191_o.jpgZapraszamy Cię na warsztaty „Ustawienia rodzinne na Dzień Ziemi”.

Czy to akceptujemy, czy nie, jesteśmy częścią całości, należymy do systemu. W niewidzialny sposób jesteśmy połączeni z klanem, z wszystkimi ludźmi, z otaczającą nas rzeczywistością, z polem informacyjnym, czyli tak naprawdę ze Wszystkim Co Jest.
Na pewno miałaś/miałeś kiedyś intuicyjne przeczucia na temat osób i zdarzeń, co jest dowodem na to, że świat materialny jest częścią wielkiej całości.

Warsztaty ustawień rodzinnych w Dniu Ziemi mają jednak za zadanie w szczególny sposób zaakcentować nasz związek ze swoim klanem/rodem, a więc jak najbardziej z Ziemią, z Jej energią, która na pewno będzie nam bardzo pomagać w procesie. Warto skorzystać z tego potężnego wsparcia.

Możesz wybrać dowolny temat ustawień, ale na pewno będzie on nieprzypadkowy. Czasem ustala się on w nas dopiero bezpośrednio przed rozpoczęciem procesu. Warto puścić oczekiwania i zaufać swojej intuicji, otworzyć się na to, co kryje się w podświadomości.

Metoda ustawień (konstelacji) rodzinnych zakłada, że rodzina/klan posiada własne pole energetyczne, można powiedzieć duszę, zaś każda osoba należąca do tej rządzącej się swoimi prawami struktury ma w niej swoje miejsce.
Dusza klanu, czasami przez całe pokolenia, dąży do wyrównania moralnych krzywd, więc to co działo i dzieje się w klanie ma wielki wpływ na jednostkę i w dużym stopniu decyduje o jej zdrowiu i powodzeniu w życiu. Często jesteśmy uwikłani w losy swoich przodków, przejmując ich przekonania, żyjąc w efekcie niejako nie własnym życiem, odgrywając sceny z ich życia.
Metoda przeznaczona jest dla osób mających problemy w rodzinie, w relacjach międzyludzkich i we wszystkich pozostałych sferach życia. Pomaga doprowadzić do skutecznego rozwiązania tych problemów, choć wydają się być nierozwiązywalne.
Ustawienia przywracają porządek w systemie rodzinnym, w sytuacjach konfliktowych lub kryzysowych, co przekłada się na zmianę własnych przekonań, a tym samym postrzegania ludzi i uzdrowienia relacji z nimi. Właściwie zmienia się postrzeganie całego świata zewnętrznego.
Uwikłania, blokady i obciążenia odchodzą dzięki tej wspaniałej metodzie pierwotnie stosowanej przez plemię Zulusów w Afryce. Zmienia się całe życie.
Wiele pytań typu "dlaczego mnie to spotkało?" znajduje swoją odpowiedź podczas ustawień.

W ustawieniach właściwie nie chodzi o ustawianie czegokolwiek. Wystarczy bowiem, że będąc w procesie przypatrujemy się temu, co pokazuje pole informacyjne i w jakim kierunku ono działa, a wtedy powraca harmonia, naturalny przepływ energii miłości, co we właściwym czasie skutkuje zmianami w codziennej rzeczywistości.

Czas: sobota, 22 kwietnia 2017 r., godz. 12:30 - 19:30 (z uwagi na specyfikę metody czas trwania warsztatów może ulec zmianie)

Inwestycja:
- osoby ustawiające - 200 zł
- osoby reprezentujące - 50 zł

Osoby ustawiające w czasie warsztatów mogą być także zapraszane jako reprezentujące przez innych ustawiających, dzięki czemu mają szansę przepracować kolejne tematy i otrzymać dodatkowe korzyści.
Osoby reprezentujące, co często się zdarza, w trakcie warsztatów mogą zdecydować o tym, że chcą przeprowadzić własne ustawienie, a tym samym wejrzeć w swoje sprawy w sposób bardziej osobisty.
Nic nie dzieje się bez przyczyny. Rezonujesz, współbrzmisz z ludźmi, z pewnymi sprawami i właśnie dlatego znajdujesz się w danym miejscu i czasie, więc w pełni wejdź w proces ustawień i pozwól, aby działo się to, po co faktycznie przyszłaś/przyszedłeś.
Uczestnictwo w warsztatach ustawień, zarówno w roli osoby ustawiającej, jak i reprezentującej rozwija wewnętrznie, zmienia punkt widzenia, otwiera na akceptację i przynosi bardzo wymierne korzyści.
Sprawdź samodzielnie doświadczając!

Ilość miejsc jest ograniczona, więc prosimy o zobowiązujące zgłoszenie telefoniczne lub e-mailowe potwierdzone zaliczką w wysokości:
- 100 zł (osoby ustawiające)
- 25 zł (osoby reprezentujące)
na konto: Magdalena Heluszka, Gorzów Wielkopolski, mBank 24 1140 2017 0000 4202 0379 4567, tytułem: ustawienia rodzinne na Dzień Ziemi

Miejsce: Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka , Gorzów Wielkopolski, ul. Nadbrzeżna 17

Prowadzenie:
Krzysztof Janił, praktyk wewnętrznego spokoju, certyfikowany bioterapeuta;
profil na Facebooku: https://www.facebook.com/Krzysztof.Janil
strona na Facebooku: https://www.facebook.com/RadoscIstnienia/

Ustawienia prowadzę aktywnie i empatycznie, wykorzystując swoją umiejętność łączenia się z polem informacyjnym oraz uzyskiwania głębokiego wglądu w to, czego nie widać.

Aby zadbać o prawidłowe nawodnienie organizmu, weź dużą butelkę wody, najlepiej z dodatkiem szczypty soli himalajskiej.
Ubierz się wygodnie, luźno.

Serdecznie zapraszamy! :-)
Do zobaczenia! :-)

Zapisy i informacje:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
tel. 664 085 180, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.