2017.08_sierpniowy_weekend_plakat_net.jpgKochani z wielką przyjemnością zapraszam Was na kolejne wyjazdowe warsztaty jogi, które poświęcone zostaną Jodze i medytacji.

Joga daje możliwości do zajrzenia do swojego wnętrza, uczy szacunku do swojego ciała, do siebie daje możliwość przyjrzenia się swojemu umysłowi. Celem jogi jest powstrzymanie rozproszenia umysłu oraz zrównoważenie ciała, a to z kolei wpływa na spokój wewnętrzny, poznanie siebie - swoich mocnych stron, a także lęków i ograniczeń.
Joga daje nam możliwość spojrzenia na siebie w zupełnie inny sposób, daje nam możliwość zatrzymania się i zastanowienia nad samym sobą (autorefleksji). 

Medytacja pozwala nam obserwować myśli, stajemy się bardziej uważnym na wszystko, o wydarza się w naszym wnętrzu i na zewnątrz.

Medytacja to jeden z najlepszych i najszybszych sposobów na pozbycie się codziennego napięcia psychicznego i osiągnięcie stanu pełnego rozluźnienia. Techniki relaksu, takie jak medytacja, skutecznie obniżają stres, a równocześnie są nieszkodliwe dla organizmu,
Daje to nam okazję na spojrzenie na nasze życie jak w lustro, ujawnia części nas, z którymi dawno straciliśmy kontakt, drogi, z których zboczyliśmy i przeszłość, którą wyparliśmy. Ujawnia nas, naszą pierwotną naturę, naszą Jaźń. 


Prawdziwa mądrość duchowa wyrasta ze szczerego poznania siebie, zaprzyjaźnienia się ze sobą, pokochania siebie. A mądrość rodzi się z miłości, z otwartego i ufnego serca. W dzisiejszych czasach wielu ludzi posiada wiedzę ale nie mają mądrości. Mądrość jest umiejętnością myślenia sercem. 

Weekend sierpniowy odbędzie się w spokojnym, pełnym natury, domu wiejskim w Ławinie. Ławin to niewielka osada leśna znajdująca się w województwie Zachodniopomorskim w okolicy wsi Karsko, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego i ok 14 km od Barlinka.
Dom pracy twórczej i rozwoju osobistego ŁAWIN 3 otoczony jest przepięknymi lasami i polanami.
W niedalekiej odległości znajdują się jeziora, rzeki i Puszcza Barlinecka. Ścieżki leśne i szlaki zachęcają do spacerów i wycieczek rowerowych w niezmąconej ciszy i spokoju zielonych lasów i pól.

Na wyjeździe będziemy delektować się smakami kuchni wegańskiej. Posiłki specjalnie dla nas przygotuje Marek Kodzis, wieloletni pasjonata zdrowej kuchni. Właściciel Vege Club Amar - pysznej vege restauracji w Szczecinie. Marek przygotowuje posiłki z wielkim sercem, przez co nabierają niesamowitego smaku i wyrazu.

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ:

Piątek:
9.00 – zakwaterowanie
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.30 – praktyka asan, pranajama
12.30 – posiłek wegański
13.00 – medytacja 20 min.
16.30 – 18.30 – praktyka asan,
18.30 – posiłek wegański
20.00 – medytacja 20 min.
20.30 – spotkanie, rozmowy, ognisko

Sobota:
8.30 – 9.30 – spacer z oddechem lub wyjazd na poranna kąpiel w pobliskim jeziorze, medytacja
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.30 – praktyka asan, pranajama
12.30 – posiłek wegański
13.00 – medytacja 20 min
16.30 – 18.30 – praktyka asan,
19.00 – posiłek wegański
20.00 – medytacja 20 min.
20.30 – spotkanie, rozmowy, ognisko

Niedziela:
8.30 – 9.30 – spacer z oddechem lub wyjazd na poranna kąpiel w pobliskim jeziorze, medytacja
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.00 – praktyka asan
12.30 – posiłek wegański

Cena 550 zł.
Cena zawiera:
- zakwaterowanie 1 osoby
- wyżywienie wegańskie (śniadanioobiad, obiadokolacja, kawa, herbata, owoc)
- zajęcia jogi
- medytacja

Inne, dodatkowo płatne:
- możliwość przyjazdu w czwartek 50zł.

Rezerwacja:
Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się ze mną:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
tel. 664 085 180
Napisać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oraz wpłacić zaliczkę w wysokości: 250 zł.
Zaliczka jest bezzwrotna.
Na konto:
mBank 24 1140 2017 0000 4202 0379 4567
Magdalena Heluszka
66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: Sierpniowa Joga

Serdecznie zapraszam