2017.11.18_andrzej_kozlowski_plakat_net[1296].jpgKochani po raz kolejny zapraszam Was na warsztaty Andrzeja Kozłowskiego.
Tematem warsztatów będzie:
Element ziemi ( ugruntowanie ) i wody ( płynność ) w praktyce asan i pranajamy
Serdecznie zapraszam na warsztat , podczas którego będziemy poruszać się w obrębie asan i pranajam z poziomu Introductory oraz Junior Intermediate, by w praktyczny sposób doświadczać żywiołu ziemi ( prithvi ) i wody ( ap ).

Plan warsztatów:
Sobota:
10.30 - 14.00 - praktyka asan
14.00 - 16.30 - przerwa na posiłek
16.30 - 19.00 - praktyka asan
Niedziela:
8.30 - 13.30 - praktyka asan (w tym przerwa na herbatę)

ANDRZEJ KOZŁOWSKI

Dyplomowany nauczyciel jogi o stopniu Intermediate Junior II.

Posiada Certyfikat Iyengara, który uprawnia do nauczania jogi według metody IYENGARA ® na całym świecie.

Jogę praktykuje od 2002 roku , uczy od 2008 roku . Przez wiele lat terminował u Jurka Jaguckiego , kontynując bycie uczniem utrzymuje z Nim, jak również z innymi nauczycielami regularny kontakt.

Obecnie zainspirowany w praktyce oraz uczeniu regularnymi kontaktami z Christianem Pisano.

,, Kiedy praktykujemy sztukę z poziomu serca , zdajemy sobie sprawę , że nie ma wyboru. Nie ma większego znaczenia,czy prowadzimy autobus , czy przygotowujemy pizzę. Mówi się , że joga to umiejętność działania ; może to być umiejętność bycia akrobatą , muzykiem, kierowcą rikszy lub mistrzem miecza. Ta umiejętność , to zdolność, która nie nie kładzie nacisku na osobę ją posiadającą , lecz ujawnia całkowity brak sprawcy. Intuicji towarzyszy pewien rodzaj pasji, by odstawić to co jest bezużyteczne. To jest tym , co pozwala nam oddawać się całym sercem sztuce , bez oczekiwań. Im więcej mamy powodów, dla których rozpoczęliśmy uprawianie sztuki , tym więcej pojawia się przyczyn do porzucenia jej. Bez pasji pojawia się ryzyko, że staniemy się kolekcjonerami technik, przeskakując od jednej ścieżki do drugiej,od jednego nauczyciela do drugiego. Co może być wytłumaczeniem ,, szaleństwa '' praktykowania tego samego ćwiczenia przez lata ,jak nie intuicja , że nie ma nic do zyskania, ani nic do stracenia ? '' Christian Pisano

Koszt: 230 zł.
Zaliczka 130 zł. płatna osobiście lub na konto:
mBank
24 1140 2017 0000 4202 0379 4567

Informacje oraz zapisy:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
ul. Nadbrzeżna 17 w Gozrowie
tel. 664 085 180
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.