2019.03.16_przez_cialo_do_boga_plakat_net.jpg

Bo ciało jest świątynią Ducha Świętego, w której Duch żyje i działa.

Kochani już wkrótce odbędą się warsztaty jogi. Gościem głównym będzie Bóg, nasz Ojciec i Stwórca.
Poprosimy Boga o łaskę zbawienia, by każdy z nas mógł Go doświadczyć w naszych ciałach, w umyśle i sercu. Będziemy szukać równowagi w naszych ciałach, by wpłynąć na umysł, który ciągnie nas w niewolę grzechu. Będzie to początek odnowienia umysłu, by móc rozróżnić, co jest wolą Bożą. Będziemy jednoczyć ciała z umysłem i Duchem, by móc bliżej poznać osobowego Boga, który chce z nami dzielić każdą sekundę naszego życia. Będziemy oddawać Jemu swoje troski i zmartwienia, uzależnienia i słabości. W pokorze serca będziemy poddani Bogu.

Jezus przyszedł do nas w ciele ludzkim. Objawił się nam jako człowiek. I poprzez całe swoje ziemskie życie ukazał jego świętość, godność oraz sposób w jaki może ono służyć Bogu – poprzez zjednoczenie woli ludzkiej z wolą Bożą, poprzez zjednoczenie duszy i serca z Bogiem, poprzez zjednoczenie wszystkich myśli z Bogiem.

Rozpoczniemy od słowa Bożego, następnie przejdziemy do ćwiczeń ciała - asany. W asanach skupiamy uwagę na Bogu, naszemu Ojcu i Stworzycielu. Następnie będziemy praktykować Pranajamę, a wraz z oddechem będziemy przyzywać Ducha Świętego. Podczas praktyki będziemy trwać w świadomości Ducha Świętego, który zamieszkuje i ożywia nasze ciała.
Będziemy kierować zmysły do wewnątrz, bo "Człowiek zmysłowy nie przyjmuje spraw Ducha Bożego. Są one dla niego głupstwem, nie jest w stanie ich pojąć, gdyż trzeba je duchowo rozsądzić". 1 Kor. 2:14
Następnie w siavasanie oddamy się zupełnie Bogu, będziemy umierać, by narodzić się na nowo.
Spotkanie zakończymy oddaniem Nas i naszych spraw Bogu oraz modlitwą.

.Tymczasem Bóg, tak jak zresztą chciał, zbudował ciało z różnych członków. 1 Kor 12:18
I Jezus będzie wywyższony w moim ciele.

Plan warsztatów:
1. Poznajmy i poszukajmy Boga
2. Asany
3. Pranajama
4. Modlitwa

Warsztaty darmowe
- dla wszystkich poszukujących i wierzących, którzy pragną poznać, doświadczyć i zbliżyć się do Boga,

Ilość miejsc niestety ograniczona, dlatego obowiązują zapisy.

Informacje i zapisy:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
ul. Nadbrzeżna 17 w Gorzowie
tel. 664 085 180
email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.