Kochani
Z przyjemnością informuję, że niedługo będziemy gościć w Terapeutycznej Szkole jogi - dwóch wspaniałych nauczycieli jogi:
Ewa Wardzała i Adrian Szyszka.

31 styczeń 2015r. - Adrian Szyszka
(warsztat jednodniowy)

Od prawie 20 lat praktykuje jogę oraz naucza w szkole jogi Darszana w Szczecinie. Przez pierwsze 7 lat pobierał nauki u Jurka Jaguckiego. Obecnie podąża własną drogą praktyki jogi (joga-draśna) opartej na opartej na klasycznym systemie jogi Patańdżalego.
Z zawodu: fizjoterapeuta, dietetyk, technolog żywności i rybak.
Jako nauczyciel kładzie duży nacisk na uważność i refleksyjność. Swoją wiedzę czerpie ze studiowania dzieł jogi klasycznej, traktatów filozofii Wschodu, nauk przyrodniczych, a także wymiany doświadczeń i poglądów z innymi osobami. Szczególnym jednak źródłem rozważań jest obserwacja praktyki własnej i otaczającego nas świata.

28 luty- 1 marzec 2015r. - Ewa Wardzała
(warsztat dwudniowy)

Po raz kolejny będziemy gościć Ewę w Gorzowie, tym razem spędzi z nami dwa dni.
Ewa jest dyplomowaną nauczycielką jogi wg metody B.K.S. Iyengara w stopniu Intermediate Junior III, tancerka, z wykształcenia indianistka.
Swój jogiczny warsztat doskonali w Polsce, Indiach i we Francji, u takich nauczycieli jak: Geeta i Prashant Iyengar, Corine i Faeq Biria, Lois Steinberg, Jurek Jagucki.
Ewa Wardzała powtarza: "To, co uważam za ważne w praktyce i nauczaniu jogi, to nieustanna uważność i obserwacja siebie nie tylko na macie ale i w sytuacjach codziennych. Joga daje mi radość, ufność i dystans do trudnych sytuacji. Jest dla mnie narzędziem do pełniejszego, bardziej uważnego doświadczania życia".

Szczegóły wkrótce
Serdecznie zapraszam