Wakacje z jogą
Droga do wewnętrznego spokoju

Każdy z nas szuka wewnętrznego spokoju, równowagi, doskonałego samopoczucia, zdrowia i szczęścia. Nadmiar obowiązków czy niepokój o utratę pracy oraz narastające napięcia i negatywne emocje nie pomagają nam w tym. Nasilający się stres powoduje brak równowagi psychicznej i fizycznej, czego następstwem jest szereg chorób somatycznych i narastająca depresja.

Podstawą do osiągnięcia spokoju wewnętrznego jest zatrzymanie się, bycie tu i teraz, ze spokojnym sercem i dbaniem o samego siebie.

Joga daje możliwości spojrzenia do swojego wnętrza, sprawdzenia swoich ograniczeń, wyłączenia myśli w byciu tu i teraz. Joga uczy szacunku do swojego ciała, do siebie daje możliwość przyjrzenia się swojemu umysłowi. Joga relaksuje, uspokaja, rozciąga i wzmacnia, korzystnie wpływa nie tylko na duchową transformację, lecz także na radzenie sobie ze stresem i zdrowiem. Joga odmładza i rozświetla ciało, powoduje błysk w oczach.

Celem jogi jest powstrzymanie rozproszenia umysłu oraz zrównoważenie ciała, co z kolei wpływa na spokój wewnętrzny i równowagę całości.

Praktyka jogi wzbogacona zostanie warsztatami wspierającymi w procesie rozwoju świadomości, dochodzenia do stanu wewnętrznej harmonii, poznania swojej roli we Wszechświecie.

Dzięki warsztatom dowiesz się jaki wpływ mają Twoje myśli na rzeczywistość i Twoje zdrowie, doświadczysz plastyczności rzeczywistości, zdefiniujesz źródła lęku i rozpoczniesz budować swój spokój wewnętrzny, odpowiesz sobie na pytanie „kim jestem?”, dowiesz się w jaki sposób świadomie możesz kreować swoją rzeczywistość, uświadomisz sobie własne napięcia i blokady oraz nauczysz się je rozpuszczać, poznasz praktyczne narzędzia wspierające Cię na drodze do spokoju wewnętrznego i harmonii.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Janił, certyfikowany bioenergoterapeuta i radiesteta, a przede wszystkim praktyk doświadczony w odkrywaniu spokoju wewnętrznego i w pracy z energiami.

Osoby szukające wewnętrznego spokoju w swoim życiu, w swojej głowie i w swoim ciele zapraszam więc na wakacyjny wyjazd z jogą.

Będziemy wypoczywali w Domu pod Żaglami w Wisełce, małej miejscowości położonej wśród sosnowych lasów, na obrzeżu Wolińskiego Parku Narodowego. To świetne miejsce dla osób spragnionych spokoju.
Około 1,5 km na północ znajduje się piękna, nadmorska plaża, do której prowadzi droga przez las bukowo - dębowy, sosnowy zagajnik i wydmy.
Na południu wsi znajduje się zaś urocze jezioro Wisełka, które otoczone jest lasem oraz polami i ma piaszczyste, łatwo dostępne brzegi. Można tu wypożyczać łódki i żaglówki.
Na wschodzie położone jest jezioro Zatorek.

Gościniec znajduje się z dala od gwaru i miejskiego hałasu, w pasie nadmorskim. Do dyspozycji mamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe oraz domki campingowe, a także nowo wybudowaną salę szkoleniową. Dodatkowo w ośrodku znajduje się mini spa (saunaz pomieszczeniem do odpoczynku, gabinet masażu, wanny z hydromasażem).

Na wyjeździe będziemy delektować się smakami wspaniałych potraw kuchni wegetariańskiej przygotowanych przez wyspecjalizowanych kucharzy.

Zaczynamy w niedzielę, 23 sierpnia o godzinie 16:00 warsztatami, a kończymy w sobotę, 29 sierpnia o godzinie 12:00 posiłkiem wegetariańskim.

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ:
7.30 – kawa, herbata, owoc
8.00 – 10.30 – praktyka asan, pranajama
10.30 – 12.00 - warsztaty
12.00 – posiłek wegański
16.00 – 17.30 - warsztaty
17.30 – 19.00 – praktyka asan,
19.00 – posiłek wegański
20.00 – medytacja
20.30 – spotkanie, rozmowy

Koszt: 1250,00 zł.
Cena zawiera:
- zakwaterowanie 1 osoby
- wyżywienie wegetariańskie (śniadanioobiad, obiadokolacja, kawa, herbata, owoc)
- zajęcia jogi
- warsztaty rozwoju świadomości
- medytacja

Promocja!
Osoby, które wpłacą zadatek do 15 marca 2015 r. otrzymają 5% rabatu.

Rezerwacja:
Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się ze mną:
oraz wpłacić zaliczkę bezzwrotną w wysokości 500 zł
Na konto:
ul. Czereśniowa 7c/8
66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: Wakacje z jogą i data wyjazdu.

Serdecznie zapraszam