AcroYoga to nowatorska forma praktyki, która jest doskonałym i ekscytującym sposobem na poznanie swoich możliwości, przełamanie barier a także nauką wzajemnego zaufania.
Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich, niezależnie od wieku i sprawności fizycznej.

AcroYoga to połączenie dynamicznej mocy gimnastyki akrobatycznej, świadomości jogi i relaksującego masażu tajskiego. Zawiera w sobie elementy bazujące na świadomości ciała, jak również ćwiczenia o potencjalnym działaniu terapeutycznym dla ciała i ducha. Najbardziej niezwykły w Acro Yodze jest kontakt z drugą osobą i budowanie z nią silnej relacji – podczas praktyki nie tylko doświadczamy wyjątkowej bliskości z drugą osoba, ale także uczy się wzajemnego zaufania.

AcroYoga wyzwala pozytywne emocje, otwiera nasze serca i umysły na innych, jest także szansą na poznanie wspaniałych ludzi, dzielących podobne pasje. Poza tym doskonale wzmacnia ciało, w szczególności mięśnie utrzymujące prawidłową postawę, działa nadzwyczaj odprężająco i pozwala na fizyczne uwolnienie napięć, w szczególności kręgosłupa.

 

Wystarczy trochę zaangażowania i chęci, a efekty ćwiczeń będą zauważalne już po kilku tygodniach.

Możesz przyjść z partnerem, jeśli czujesz się bardziej komfortowo pracując ze znajomą osobą.
Ale na warsztacie znajdziesz mnóstwo ludzi do wspólnej praktyki, zarówno podczas zajęć jak i do doskonalenia swoich umiejętności w przyszłości.
Trenujemy boso, w sportowym stroju (najlepiej nie śliskim!) na macie do jogi.

Plan warsztatów:

30.05.2015r. Sobota
10.00 -13.00 - FUNdamentals czyli dla zaczynających swoją praktykę z uśmiechem budujemy acroyogowe fundamenty! (dla już ćwiczących kalibracje, czyli odchodzimy od starych przyzwyczajeń i włączamy kreatywność)
15.00 -18.00 - Szukamy balansu w sobie i w kontakcie z innymi a gdy go znajdziemy, to obracamy nasz świat do góry nogami

31.05.2015r. Niedziela
10.00 -13.00 - Świecimy jak gwiazdy, czyli jak bezpiecznie i z łatwością znaleźć swój prawdziwy potencjał i zrobić coś co wydawało się nam fizycznie niemożliwe

Koszt: 200 zł. – decyduje kolejność zgłoszeń
Informacje oraz zapisy:
Bezpośrednio w Terapeutycznej Szkole Jogi Magdalena Heluszka – zaliczką 100 zł. Lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z wpłatą na konto: mBank 24 1140 2017 0000 4202 0379 4567
Magdalena Heluszka
ul. Czereśniowa 7c/8
66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: warsztaty Acro Joga