Warsztaty "Droga do wewnętrznego spokoju"Kochani,

Wszystkich Was, którzy szukacie spokoju, równowagi, zdrowia i szczęścia, zapraszam na 2. edycję warsztatów "Droga do wewnętrznego spokoju. Zmień Przekonania - Zmień Swoje Życie."

Warsztaty skierowane są rówież do osób, które uczestniczyły w 1 edycji.

Zastanawiałaś/zastanawiałeś się dlaczego dwoje ludzi w tym samym czasie, w tych samych okolicznościach reaguje zupełnie inaczej? Dlaczego jedno z nich jest zalęknione, gdy drugie zachowuje spokój?

Na początek zaakceptuj możliwość, że wszystko co dzieje się w Twoim życiu zależy od jakości Twoich przekonań. A również to, że jeśli już coś wydarza się, to nie te wydarzenia wywołują Twój lęk, zasmucają Cię, denerwują, złoszczą lub cieszą, radują, wywołują Twoją wdzięczność, lecz Ty sama/sam to robisz poprzez Twoje przekonania o tym, co dzieje się.

Nowe badania naukowe jednoznacznie dowodzą, że tylko nam wydaje się, że świadomie podejmujemy decyzje, które tak naprawdę zapadają na poziomie podświadomości, działającej na podstawie zbioru programów, czyli przekonań.
Wskutek zmiany podświadomych programów możemy więc wpłynąć na swoje doświadczanie rzeczywistości.

Dzięki uczestnictwu w tych warsztatach poznasz praktyczne narzędzia, które pomogą Ci usuwać z podświadomości wywołujące lęk i zwątpienie, ograniczające przekonania.
Nauczysz się identyfikować szkodliwe, nieaktualne przekonania i zyskasz możliwość ich transformacji na wspierające, budujące, dzięki czemu osiągniesz sposobność do zmiany jakości swojego życia.
Doświadczysz Siebie.

Warsztaty poprowadzi Krzysztof Janił, certyfikowany bioterapeuta i praktyk w odkrywaniu wewnętrznego spokoju.

Serdecznie zapraszam

Informacje oraz zapisy pod nr tel. 664 085 180

66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: Warsztaty - Droga do wewnętrznego spokoju - imię i nazwisko

PS: Podczas warsztatów może przydać się kartka i długopis.