2016.06.18_plakat.jpgWarsztaty poświęcone zostaną delikatnemu obszarowi bioder, miednicy (dwa parzyste - czyli cztery stawy: biodrowe i krzyżowo-biodrowe) , jak również czakrze sakralnej.

Są to niezwykle ważne obszary, gdzie szkielet kończyn dolnych łączy się ze szkieletem osiowym kręgosłupa i głowy. Poprawna rotacja w stawach biodrowych daje lepsze funkcjonowanie nie tylko bioder ale również pleców i kolan. Poprawne ruchy i regularna praca pozwala na znaczne zwiększenie zakresu elastyczności w biodrach, lepszego czucia bioder i miednicy.

Druga czarka sakralna - Svadhisthana-czakra, położona jest właśnie w okolicach miednicy, odpowiada za narządy takie jak: narządy płciowe, jelito grube , kość krzyżowa, miednica, wyrostek robaczkowy , pęcherz moczowy , okolice bioder.
Dolegliwości spowodowane złym jej przepływem:
Schorzenia ginekologiczne , bóle podbrzusza , zaburzenia potencji, dolegliwości układu moczowego.

Czakra ta ukierunkowana jest głównie na szukanie przyjemności. Podstawowe zadanie to aktywność płciowa i dążenie do przyjemności zmysłowych. Inną potrzebą sterowaną przez drugą czakrę jest poczucie własnej atrakcyjności i zdolność przyciągania rzeczy przez siebie pożądanych, a także umiejętność zatracenia się w świecie uczuć. Stymuluje ona przeżywanie życia w pełni i odczucia emocjonalne. O ile pierwsza czakry zadowala się samym przetrwaniem, w drugiej budzi się pragnienie doświadczania radości.

Plan warsztatów:
10.00 - 12.30 - asany
12.30 - 13.00 - przerwa na herbatę
13.00 - 14.00 - Pranajama

Cena: 60 zł.
Rezerwacja:
Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się ze mną:
Oraz wpłacić 60 zł.
Na konto: