2016.11_listopadowa_joga.jpgKochani z wielką przyjemnością zapraszam Was na kolejne wyjazdowe warsztaty jogi, które poświęcone zostaną Jodze, autorefleksji i czakrze serca.

Joga daje możliwości do zajrzenia do swojego wnętrza, uczy szacunku do swojego ciała, do siebie daje możliwość przyjrzenia się swojemu umysłowi. Celem jogi jest powstrzymanie rozproszenia umysłu oraz zrównoważenie ciała, a to z kolei wpływa na spokój wewnętrzny, poznanie siebie - swoich mocnych stron, a także lęków i ograniczeń.
Joga daje nam możliwość spojrzenia na siebie w zupełnie inny sposób, daje nam możliwość zatrzymania się i zastanowienia nad samym sobą (autorefleksji).

Autorefleksja daje nam okazję na spojrzenie na nasze życie jak w lustro, ujawnia części nas, z którymi dawno straciliśmy kontakt, drogi, z których zboczyliśmy i przeszłość, którą wyparliśmy. Ujawnia nas, naszą pierwotną naturę, naszą Jaźń.


Prawdziwa mądrość duchowa wyrasta ze szczerego poznania siebie, zaprzyjaźnienia się ze sobą, pokochania siebie. A mądrość rodzi się z miłości, z otwartego i ufnego serca. W dzisiejszych czasach wielu ludzi posiada wiedzę ale nie mają mądrości. Mądrość jest umiejętnością myślenia sercem.

Czwarta czakra Serca znajduje się w klatce piersiowej na wysokości serca i otwiera się do przodu. Energia jaka przepływa przez czakrę serca, odpowiada za bezwarunkową miłość do wszelkiego istnienia. Na tą czakrę mają wpływ myśli związane z: miłością, wybaczaniem, relacjami z ludźmi
Poprzez czwartą czakrę można pozytywnie wpływać na pola energetyczne innych ludzi – energia tej czakry dysponuje wielkim potencjałem, uzdrawiania i wybaczania. Zrównoważenie tej czakry powoduje uwolnienie się człowieka od niezdrowego przywiązania do rzeczy materialnych oraz oczekiwań. Czakra serca jest środkową czakrą, łączy świat fizyczny – dolne czakry, ze światem duchowym – górne czakry.
Jeśli chodzi o fizyczne ciało czakra ta: ma połączenie energetyczne z gruczołem grasicy (odpowiada ona za system immunologiczny- odpornościowy ) i wpływa na pracę serca, układ oddechowy, krążenie krwi i skórę.

Weekend listopadowy odbędzie się w spokojnym, pełnym natury, domu wiejskim w Ławinie. Ławin to niewielka osada leśna znajdująca się w województwie Zachodniopomorskim w okolicy wsi Karsko, 30 km od Gorzowa Wielkopolskiego i ok 14 km od Barlinka.
Dom pracy twórczej i rozwoju osobistego ŁAWIN 3 otoczony jest przepięknymi lasami i polanami.
W niedalekiej odległości znajdują się jeziora, rzeki i Puszcza Barlinecka. Ścieżki leśne i szlaki zachęcają do spacerów i wycieczek rowerowych w niezmąconej ciszy i spokoju zielonych lasów i pól.

Na wyjeździe będziemy delektować się smakami kuchni wegańskiej. Posiłki specjalnie dla nas przygotuje Piotr Zieliński, jogin i wieloletni pasjonata zdrowej kuchni. Piotr przygotowuje posiłki z wielkim sercem, przez co nabierają niesamowitego smaku i wyrazu.

PRZYKŁADOWY PLAN ZAJĘĆ:

Piątek:
9.00 – zakwaterowanie
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.30 – praktyka asan, pranajama
12.30 – posiłek wegański
13.00 – czas wolny – dla chętnych nauka jazdy konnej,
16.30 – 18.30 – praktyka asan,
18.30 – posiłek wegański
20.00 – medytacja
20.30 – spotkanie, rozmowy, ognisko

Sobota:
8.30 – 9.30 – spacer z oddechem
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.30 – praktyka asan, pranajama
12.30 – posiłek wegański
13.00 – czas wolny – dla chętnych nauka jazdy konnej,
16.30 – 18.30 – praktyka asan,
19.00 – posiłek wegański
20.00 – medytacja
20.30 – spotkanie, rozmowy, ognisko

Niedziela:
8.30 – 9.30 – spacer z oddechem
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.00 – praktyka asan
12.30 – posiłek wegański

Koszt: 550 zł.
Cena zawiera:
- zakwaterowanie 1 osoby
- wyżywienie wegańskie (śniadanioobiad, obiadokolacja, kawa, herbata, owoc)
- zajęcia jogi
- medytacja

Inne, dodatkowo płatne:
- możliwość przyjazdu w czwartek 50zł.

Rezerwacja:
Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się ze mną:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
tel. 664 085 180
Napisać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oraz wpłacić zaliczkę w wysokości: 250 zł.
Zaliczka jest bezzwrotna.
Na konto:
mBank 24 1140 2017 0000 4202 0379 4567
Magdalena Heluszka
66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: Listopadowa Joga

Serdecznie zapraszam