Music_Medicina_gorzów_wlk_p.jpgMusic Medicina to koncert – medytacja, muzyczno – duchowa podróż do własnego wnętrza i granic wszechświata
Wibracje o odpowiednich częstotliwościach mobilizują komórki organizmu do procesów samo uzdrawiania i regeneracji.

Zapraszamy na magiczny koncert. Doświadcz odprężającej kąpieli w niezwykłych dźwiękach. W cudownej atmosferze rozluźnienia i relaksu pozwól sobie na czystą radość obcowania z uzdrawiającymi wibracjami. To podróż w świat muzyki, obrazów oraz emocji i doznań w ciele. Koncertu słuchamy leżąc na macie, okryci kocem, przy zgaszonym świetle i z zamkniętymi oczami. To doskonały sposób na zregenerowanie sił i wyciszenie się.

Gramy koncerty grupowe. typowo medytacyjno - relaksacyjne a także wykonujemy sesje dźwiękowe indywidualne.
(kontakt tel. Grzegorz 791 888 948)
Warto zaznaczyć i podkreślić, że każdy koncert jest inny, jedyny w swoim rodzaju przez to wyjątkowy. Nasze koncerty trwają od 1,5 - 3 h, i jest to swojego rodzaju medytacja - opowieść z dużą ilością rytmiki oraz Harmonijnych Wibracji Rytmicznych. Gramy intuicyjnie podążając za energią grupy wspierając procesy korzystne dla każdej istoty indywidualnie oraz to, co nazwać można celem zbiorowym danej społeczności - grupy. Sukcesywnie poszerzamy instrumentarium, przez co wzbogacamy swoje możliwości – zdolności kreowania muzycznych przestrzeni. W ten sposób dostarczamy niezwykłych doznań dotąd nie spotykanych na koncertach tego typu w Polsce i za granicą.

Dźwięki które generujemy podczas koncertu transformują na wszystkich poziomach Jestestwa.

Doświadcz wyciszającej, uzdrawiającej mocy dźwięków, odzyskaj energię życiową oraz spokój ducha, pozwól sobie na transformację całego Jestestwa na wszystkich poziomach.

GORZÓW WIELKOPOLSKI 3 Lipca( niedziela ) godz. 18:30
miejsce: Terapeutyczna Szkoła Jogi, ul. Nadbrzeżna 17 GORZÓW WIELKOPOLSKI
inwestycja: 40 pln. czas: 1,5 h
miejsce na koncert gwarantuje wpłata do 30 czerwca w Szkole Jogi u Magdaleny Heluszki nr tel. 664 085 180