Warsztaty Marka MigałyZapraszamy wszystkich chętnych z problemami kręgosłupa. Wszystkich tych, którzy prowadzą siedzący tryb życia, a ból pleców nieustannie im doskwiera. Zapraszamy kobiety po ciąży. Zapraszamy osoby praktykujące, które chcą pogłębić swój warsztat, a także osoby, które pierwszy raz chcą spróbować i doświadczyć terapeutycznych właściwości asan.
Zapraszam nauczycieli jogi, lekarzy i fizjoterapeutów.
Marek Migałą - nauczyciel jogi wg metody B.K.S. Iyengara postanowił połączyć ją ze swoim doświadczeniem terapeutycznym. Początkowo próbował rozwiązać własne problemy zdrowotne z pomocą jogi. Gdy okazało się to skuteczną terapią wspomagającą leczenie, zwłaszcza schorzeń kręgosłupa i narządu ruchu, wyspecjalizował się właśnie w terapeutycznym aspekcie jogi. Cały czas doskonali swoją wiedzę na temat jogi poprzez udział w warsztatach prowadzonych przez znakomitych nauczycieli zarówno z Polski jak i z zagranicy. Również dokształca się nadal w ramach swojej pracy zawodowej, uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach.

"...Zapraszam serdecznie na mój warsztat jogi, który będzie poświęcony pracy w asanach, tak aby zrozumieć funkcjonowanie ciała, w szczególności ruchów w obszarze stóp, kolan i bioder. Poznamy wielość ruchowych kombinacji, które przekładają się na łatwość poruszania się, sprężystość kroku, lekkość zmiany kierunku chodu. Dla mnie jest to jedna z głównych wartość jogi, prowadzących do oszczędzania energii dla celów rozwoju wewnętrznego. Szczególnie zapraszam osoby zajmujące się zawodowo ruchem, aby zrozumieć mechanizmy działania stopy, kolana, biodra, kości krzyżowej, itd. po to by uczyć właściwie, pomagać zapobiegać i leczyć problemy a nie tylko odtwarzać wyuczone schematy, które często nie działają a nawet szkodzą..."
Marek Migała
Nauczyciel jogi, terapeuta funkcjonalny, uczeń wybitnych specjalistów w dziedzinie ruchu, m.in. Toma Myers’a, Jamesa Earls’a , Michaela Watson’a i dr Roberta Schleip’a

Czas:
23 - 24 kwietnia

Plan praktyki:
8.30 - rejestracja
9.00 - 12.00 - praktyka asan
16.00 - 18.00 - praktya
9.00 - 12.00 - praktyka
12.15 - 13.15 - pytania-odpowiedzi
Koszt warsztatu: 240 zł.
Wpłata zaliczki (100 zł.) do 10 kwietnia 2016r.
z dopiskiem - warsztaty Marka Migały