2017.07.29_wakacje_z_joga_plakat.jpgZapraszam serdecznie na wakacje z jogą, po raz kolejny do Domu Wypoczynkowego - Polana w Łukęcinie, nad polskim morzem. :)
http://www.polana.com.pl/
Czas ten poświęcimy na uważność, obserwację siebie we wszystkim, co będziemy robić oraz w praktyce jogi i pranajamy. Na poznanie samego siebie, swojego wnętrza, swoich mocnych stron, a także ograniczeń. Po to by bardziej poznać swoje uczucia, emocje, by dojść do swojej wewnętrznej natury. By nauczyć się żyć w chwili obecnej i czerpać z tego maksymalną radość i szczęście.

Każdy z nas szuka wewnętrznego spokoju, równowagi, doskonałego samopoczucia, zdrowia i szczęścia. Nadmiar obowiązków czy niepokój o utratę pracy oraz narastające napięcia i negatywne emocje nie pomagają nam w tym. Nasilający się stres powoduje brak równowagi psychicznej i fizycznej, czego następstwem jest szereg chorób somatycznych i narastająca depresja.

Podstawą do osiągnięcia spokoju wewnętrznego jest zatrzymanie się, bycie tu i teraz, ze spokojnym sercem i dbaniem o samego siebie.

Joga daje możliwości spojrzenia do swojego wnętrza, sprawdzenia swoich ograniczeń, wyłączenia myśli w byciu tu i teraz. Joga uczy szacunku do swojego ciała, do siebie daje możliwość przyjrzenia się swojemu umysłowi. Joga relaksuje, uspokaja, rozciąga i wzmacnia, korzystnie wpływa nie tylko na duchową transformację, lecz także na radzenie sobie ze stresem i zdrowiem. Joga odmładza i rozświetla ciało, powoduje błysk w oczach.

Celem jogi jest powstrzymanie rozproszenia umysłu oraz zrównoważenie ciała, co z kolei wpływa na spokój wewnętrzny i równowagę całości.

Przykładowy plan dnia:
8.30 – 9.30 – spacer z oddechem
9.30 – kawa, herbata, owoc
10.00 – 12.30 – praktyka asan
12.30 – 13.00 - posiłek wegański
16.00 – 18.00 – praktyka asan, pranajama
18.30 – posiłek wegański
20.00 – medytacja
20.30 – spotkanie, rozmowy,

Dodatkowo ćwiczenia oddechowe Satori, gra Satori oraz praca z przekonaniami.

29 lipca przyjazd - zaczynamy zajęciami o godzinie 16,00 - 18,00
4 sierpnia wyjazd - kończymy12.30 - 13.00 - posiłkiem wegańskim

Wyjazd ten przeznaczony jest dla kameralnej, małej grupy 10 osobowej.
Koszt pobytu w Domu Wypoczynkowym wraz z wyżywieniem i zajęciami jogi - 1360 zł.

Rezerwacja miejsc do 15 czerwac 2017r.
Rezerwacja:
Aby zarezerwować miejsce należy skontaktować się ze mną:
Terapeutyczna Szkoła Jogi Magdalena Heluszka
tel. 664 085 180
Napisać maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Oraz wpłacić zaliczkę w wysokości: 400 zł.
Zaliczka jest bezzwrotna.
Na konto:
mBank 24 1140 2017 0000 4202 0379 4567
Magdalena Heluszka
66-400 Gorzów Wielkopolski
tytułem: Wakacje z jogą

Serdecznie zapraszam