2017.11.25_swiebodzin_plakat_net[1298].jpgKochani
Zapraszam Was na pierwsze warsztaty Jogi do Świebodzina, do klubu Jedz i Trenuj - Damian Marciniak.

W pierwszej części warsztatów skupimy się na pozycjach stojących - element Ziemi -ugruntowanie. Pozycje stojące wzmacniają ciało i zwiększają jego elastyczność. Pomagają również zwiększyć świadomość postawy ciała i pobudzają cały organizm.
W drugiej części skupimy się na oddechu w jodze - Pranajamie. 
W praktyce jogi pranajama to technika opanowania oddechu, mająca na celu jego maksymalne spowolnienie i zrytmizowanie. Oddech podzielony jest na trzy fazy: puraka (głęboki wdech), rećaka (wydech) oraz kumbhaka (wstrzymanie oddechu po wdechu lub wydechu).
Prowadząca warsztaty:


Certyfikowany nauczyciel Jogi wg metody B.K.S. Iyengara -
Magdalena Heluszka - Terapeutyczna Szkoła Jogi.
O mnie:
http://terapeutycznaszkolajogi.pl/index.php/o-szkole/o-szkole

Plan :
11.00 - 13.30 - praktyka asan,
13.30 - 14.00 - przerwa 
14.00 - 15.00 - pranajama

koszt: 60 zł. - płatna przy rezerwacji miesca.
Zapisy i informacje:
Jedz i Trenuj Damian Marciniak
https://www.facebook.com/trenerswiebodzin/
Ilość miejsc ograniczona
Serdecznie zapraszam